Firmast

Santegra Inc. on üks maailma juhtivaid toidulisandite tootjaid.

Santegra on kombinatsioon kahest ladinakeelsest sõnast: nimisõna sano tähistab tervist ja tegusõna integra taastamist, tervikuks muutmist. Santegra püüdleb inimkonna tervise edendamise poole, väärtustades oma äritegevuses ausust ja läbipaistvust. Santegra ärimudel tugineb aastatepikkusel edukal juhtimiskogemusel ning eksklusiivsetel tooteretseptidel. Tooted on valmistatud kõrgeid kvaliteedistandardeid järgides. Santegra tooteid müüb edasi pühendunud, motiveeritud ja vitaalne rahvusvaheline meeskond – just neid inimesi peame Santegra kõige väärtuslikumaks varaks.

Juhindume oma tegevuses kasvavast tervise edendamise ja hoidmise trendist, milles lähtutakse iga indiviidi unikaalsetest vajadustest.

Santegra moto – “Tark valik” – peegeldab meie soovi innustada inimesi oma tervise eest vastutust võtma. Tervis on looduse väärtuslik ja asendamatu kingitus, mida on lihtne kaotada.

Kõik teavad, et haiguste ennetamine on lihtsam kui nende ravimine. Siiski on enamus meist oma tervise suhtes hooletud, kuni keha enam korralikult ei toimi. Otsime lohutust ravimitest, mis peaksid meid aitama, kuid võivad organismi hoopis kahjustada. Seda nõiaringi on raske murda.

Kunagi ei ole hilja oma tervise ja heaolu eest hoolitsemisega alustada!

Santegra toidulisandid aitavad keha oluliste toitainetega varustada ning tugevdavad organismi. Tooted on unikaalse koostisega, efektiivsed ning ei tekita sõltuvust.

Santegra tooted on välja töötatud värskete teadusuuringute alusel ning traditsioonilisi ravimtaimeteaduse põhimõtteid järgides. Toomises kasutatakse kõrgekvaliteedilist ja puhast toorainet ning tehnoloogiat, mis tagab taimede kasulike omaduste säilimise.

Kõik Santegra tooted on oma toime põhjal viide kategooriasse jagatud:
1. Esenza – puhastavad tooted. Keha puhastamine on esimene samm teel hea terviseni.
2. Formata – eksklusiivsed tooted, mis on loodud haiguste ennetamiseks, keha tugevdamiseks ja tervise toetamiseks.
3. Classique – kombinatsioon traditsioonilistest retseptidest ja toitumisteaduse viimastest avastustest.
4. First choice – ohutud ja efektiivsed esmaabi tooted, mis võiks igas kodus olemas olla.
5. Prescripta – tugevatoimelised ja efektiivsed unikaalse koostisega tooted, mis on loodud uusimate teadusuuringute ja tehnoloogia baasil.

Toote kvaliteeti ei ole lihtne tõendada. Santegra toodete puhul annab kindlust asjaolu, et need on toodetud Ameerika Ühendriikides vastavalt sealse GMP standardi nõuetele.

GMP tähistab tootmise parimaid praktikaid, mida propageerib ja kontrollib Ameerika Ühendriikide Toidu- ja ravimiamet (FDA). Vastavad regulatsioonid nõuavad, et ravimite ja toidulisandite tootjad, töötlejad ja pakendajad võtaksid ette ennetavaid meetmeid oma toodete ohutuse, puhtuse ja efektiivsuse tagamiseks, kaitstes nii tarbijaid madala kvaliteediga toodete eest. GMP standardite ignoreerimine võib endaga tõsiseid tagajärgi kaasa tuua.

Toidulisandid on koos füüsilise aktiivsuse ja teadliku toitumisega tervislike eluviiside alustalaks.

Shopping Cart